Piękno tkwi w szczegółach – kostka brukowa dekoracyjna

W kostce brukowej dekoracyjnej odbicie mają zarówno najnowsze trendy, jak też klasyczne wzorce, zależnie od wybranego przez Ciebie asortymentu. Decydując się na ten rodzaj kostki brukowej możesz w nieskomplikowany sposób odmienić charakter swojego otoczenia, nadając całości niebanalnego wyglądu.

Dlaczego polecamy kostkę brukową dekoracyjną RAK-BUD Białystok?

Nasze zaplecze technologiczne oraz zasady działania betoniarni opierają się o normy budowlane oraz o odgórne standardy, dlatego każda partia kostki brukowej, w tym dekoracyjnej, ma określone parametry i niezmienną wytrzymałość. Specjalne mieszanki betonowe tworzymy na potrzeby produkcji danego asortymentu, aby po uformowaniu gotowy bruk nabrał unikalnych właściwości.

Wybierz aranżacje w kostce brukowej

Z kostki brukowej dekoracyjnej układać można zarówno proste, jak też nietypowe wzory, a warstwa wierzchnia tej odmiany kostki brukowej wpływa na ostateczny efekt. Do Twojej dyspozycji dajemy kilka zróżnicowanych opcji.

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE NA KOSTKĘ BRUKOWĄ DEKORACYJNĄ
Kostka brukowa granit Białystok

KOSTKA GRANIT

Kostka granitowa występuje w 5 różnych wymiarach o tej samej grubości. Trapezowy kształt pozwala na tworzenie ciekawych kompozycji zarówno w linii prostej, jak też w formie łuków. Ten rodzaj kostki brukowej jest idealny na podjazdy, parkingi, chodniki oraz ścieżki wokół posesji.

Sprawdź
Bruk grecki płukany kolorowy Białystok

BRUK GRECKI

Bruk grecki to rodzaj kostki brukowej, który przypomina greckie brukowane uliczki i oddaje dobrze klimat pierwowzoru. Odpowiedni dobór kolorów kostki brukowej sprawi, że otrzymasz nieszablonową powierzchnię, która oprócz estetyki wniesie też trwałość, ważną przy intensywnym użytkowaniu.

Sprawdź
Fragment kostki brukowej Sasso z Białegostoku

KOSTKA SASSO

Wyjątkowość kostki brukowej SASSO polega na niezwykłej grze kolorem, gdzie odpowiednio dobrane elementy tworzą wyjątkową kompozycję. Nieregularne kształty oraz możliwość układania fantazyjnych wzorów sprawia, że Twoje otoczenie nabierze specyficznego charakteru.

Sprawdź
Kostka brukowa romeo jasna Białystok

KOSTKA ROMEO

Kostka brukowa ROMEO Należy do rodziny kostek dekoracyjnych. Jej unikalny wygląd sprawia, że może ona być dopełnieniem alejek, chodników i skwerów o charakterze romantycznym, nieco sielskim, bez zbędnych ozdobników. Kostka ROMEO będzie ciekawym dopełnieniem.

Sprawdź
Starobruk trzykolorowy Białystok

STAROBRUK

Klasyczna forma starobruku to najbardziej popularny kształt kostki brukowej. Jak wskazuje nazwa, kostka ta swoim wyglądem nawiązuje do kostek brukowych używanych w dawnych czasach. Charakteryzuje się lekko zaokrąglonymi krawędziami oraz wzorem w trzech rozmiarach.

Sprawdź
Kostka brukowa trójkąt Białystok

BRUK RZYMSKI

Atutami bruku rzymskiego są jego niewielkie rozmiary, które pozwalają w dowolny sposób tworzyć fantazyjne wzory. Łączą się one harmonijnie z otoczeniem, dając efekt niebanalnej prostoty i minimalizmu. To rozwiązanie, które będzie odpowiednie do zabudowań w dowolnym stylu.

Sprawdź