Piękno tkwi w szczegółach – kostka brukowa dekoracyjna

W kostce brukowej dekoracyjnej odbicie mają zarówno najnowsze trendy, jak też klasyczne wzorce, zależnie od wybranego przez Ciebie asortymentu. Decydując się na ten rodzaj kostki brukowej możesz w nieskomplikowany sposób odmienić charakter swojego otoczenia, nadając całości niebanalnego wyglądu.

Dlaczego polecamy kostkę brukową dekoracyjną RAK-BUD Białystok?

Nasze zaplecze technologiczne oraz zasady działania betoniarni opierają się o normy budowlane oraz o odgórne standardy, dlatego każda partia kostki brukowej, w tym dekoracyjnej, ma określone parametry i niezmienną wytrzymałość. Specjalne mieszanki betonowe tworzymy na potrzeby produkcji danego asortymentu, aby po uformowaniu gotowy bruk nabrał unikalnych właściwości.

Wybierz aranżacje w kostce brukowej

Z kostki brukowej dekoracyjnej układać można zarówno proste, jak też nietypowe wzory, a warstwa wierzchnia tej odmiany kostki brukowej wpływa na ostateczny efekt. Do Twojej dyspozycji dajemy kilka zróżnicowanych opcji.

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE NA KOSTKĘ BRUKOWĄ DEKORACYJNĄ

KOSTKA GRANIT

Kostka granitowa występuje w 5 różnych wymiarach o tej samej grubości. Trapezowy kształt pozwala na tworzenie ciekawych kompozycji zarówno w linii prostej, jak też w formie łuków. Ten rodzaj kostki brukowej jest idealny na podjazdy, parkingi, chodniki oraz ścieżki wokół posesji.

Sprawdź

KOSTKA SASSO

Wyjątkowość kostki brukowej SASSO polega na niezwykłej grze kolorem, gdzie odpowiednio dobrane elementy tworzą wyjątkową kompozycję. Nieregularne kształty oraz możliwość układania fantazyjnych wzorów sprawia, że Twoje otoczenie nabierze specyficznego charakteru.

Sprawdź

KOSTKA ROMEO

Kostka brukowa ROMEO Należy do rodziny kostek dekoracyjnych. Jej unikalny wygląd sprawia, że może ona być dopełnieniem alejek, chodników i skwerów o charakterze romantycznym, nieco sielskim, bez zbędnych ozdobników. Kostka ROMEO będzie ciekawym dopełnieniem.

Sprawdź

STAROBRUK

Klasyczna forma starobruku to najbardziej popularny kształt kostki brukowej. Jak wskazuje nazwa, kostka ta swoim wyglądem nawiązuje do kostek brukowych używanych w dawnych czasach. Charakteryzuje się lekko zaokrąglonymi krawędziami oraz wzorem w trzech rozmiarach.

Sprawdź

KOSTKA VESPER

Kostka brukowa VESPER to możliwość ułożenia symetrycznych wzorów z elementów różnej wielkości. Odpowiednio skomponowana całość sprawi, że Twoja posesja nabierze charakteru, a trwała powierzchnia będzie służyć przez lata, zachowując na długo pierwotny koloryt.

Sprawdź

KOSTKA BRUK GRECKI

Ten rodzaj kostki brukowej przypomina greckie brukowane uliczki i oddaje dobrze klimat pierwowzoru. Odpowiedni dobór kolorów kostki brukowej sprawi, że otrzymasz nieszablonową powierzchnię, która oprócz estetyki wniesie też trwałość, ważną przy intensywnym użytkowaniu.

Sprawdź

KOSTKA CALYPSO


Sprawdź