Dwa rodzaje kostki brukowej płukanej

W naszym asortymencie pod nazwą kostki brukowej płukanej znajdują się dwa rodzaje bruku: kostka GRANIT oraz BRUK GRECKI. Obie odmiany są przygotowywane ze specjalnych mieszanek betonowych, dlatego wyróżniają się trwałością, a przede wszystkim dekorują otoczenie.

Specyficzny wygląd kostki GRANIT to powierzchnia imitująca naturalne skały granitowe w wybranej wersji kolorystycznej. Całość wygląda elegancko, po odpowiednim ułożeniu przybiera ciekawą postać. Z BRUKIEM GRECKIM z kolei kojarzy się lekkość i ekskluzywność, a symetryczne kształty poszczególnych elementów są idealne do równoległego układania.

Poznaj produkty od RAK-BUD Białystok

Proponowane przez nas odmiany kostki brukowej płukanej to trwałe rozwiązania zagospodarowania niemal każdej powierzchni. Wysoka jakość użytych surowców i kruszyw pozwala nam osiągnąć efekt w postaci trwałych elementów o wytrzymałej strukturze.

Skontaktuj się z nami, aby poznać optymalne rozwiązania i nawiązać współpracę.

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE NA KOSTKĘ BRUKOWĄ PŁUKANĄ
Dwukolorowy granit płukany kostka brukowa Białystok

Kostka brukowa płukana GRANIT

W tworzeniu tej specyficznej kostki brukowej wzorujemy się na naturalnym granicie. Zamiast znacznie droższego granitu łupanego możesz zatem wybrać kostkę granitową, czyli bruk o powierzchni matowionej na wzór granitowców.

Sprawdź
Bruk grecki płukany Białystok

Kostka brukowa płukana BRUK GRECKI

Proces płukania kostki brukowej sprawia, że kostka ta ma powierzchnię na wzór naturalnych kruszyw, chropowatą, charakterystyczną dla danej odmiany bruku. Za sprawą nowoczesnych procesów technologicznych uzyskujemy BRUK GRECKI płukany wysokiej jakości.

Sprawdź