Wysoka wytrzymałość kostki brukowej przemysłowej

Kostkę brukową przemysłową, w przeciwieństwie do dekoracyjnej i płukanej, polecamy na powierzchnie uczęszczane bardzo intensywnie, o natężonym ruchu pieszych lub pojazdów, gdzie trwałość ma kluczowe znaczenie. Dobór konkretnej kostki warto powierzyć naszym specjalistom.

W grupie kostki brukowej przemysłowej znajdują się odmiany z fazką (górnymi brzegami wygładzonymi z niewielkim spadem) lub bez fazki. Kostka w obu wersjach jest odpowiednia na chodniki, podjazdy, czy parkingi na stacjach benzynowych. Gama zastosowań jest nieograniczona, a wybrukowany plac pozostanie trwały i stabilny, odporny na odkształcenia oraz uszkodzenia.

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE NA KOSTKĘ BRUKOWĄ PRZEMYSŁOWĄ
Kostka brukowa behaton bez fazki Białystok

BEHATON BEZ FAZKI

Kostkę brukową BEHATON bez fazki, czyli o prostych krawędziach, bez zaokrągleń i skosów, układa się głównie na powierzchniach przeznaczonych do bardzo intensywnego użytkowania. Specyfika kostki BEHATON z fazką wpływa na jej wzmocniona trwałość.

Sprawdź
Behaton z fazką kostka brukowa Białystok

BEHATON Z FAZKĄ

Kostka BEHATON z fazką, czyli ukośnie ściętą lub zaokrągloną górną krawędzią, pozwala tworzyć ciekawe kompozycje. Takie chodniki oraz podjazdy wyglądają bardziej szlachetnie niż przy wersji bez fazki, a całość z powodzeniem imituje powierzchnię naturalnego kamienia.

Sprawdź
Cegiełka bez fazki Białystok

CEGIEŁKA BEZ FAZKI

Proponowana przez nas odmiana kostki przemysłowej, w asortymencie jako cegiełka bez fazki, to betonowe elementy o prostych krawędziach, bez zaokrągleń i spadków na brzegach. Ułożone kostki przylegają do siebie znacznie ściślej, niż w przypadku bruku fazkowanego.

Sprawdź
Cegiełka z fazką Białystok

CEGIEŁKA Z FAZKĄ

Zaokrąglone górne krawędzie cegiełki z fazką są charakterystyczną cechą tej kostki brukowej. Całość nabiera dzięki temu lekkości, a wybrukowane powierzchnie zyskują naturalny wygląd. Decydując się na taki rodzaj kostki przemysłowej masz pewność jego trwałości i odporności.

Sprawdź