Urok ogrodzeń betonowych łupanych

Estetyczne, wytrzymałe oraz łatwe do utrzymania w czystości ogrodzenia betonowe łupane to sposób, aby zaznaczyć teren własnej posesji w sposób ciekawy i funkcjonalny. Wśród oferowanych przez nas ogrodzeń łupanych z pewnością znajdziesz taki wzór, który pozwoli Ci zagospodarować określoną przestrzeń zgodnie z wybranym stylem i zawsze w dobrym guście.

Nowoczesna technika łupania betonu

Elementy ogrodzeń łupanych powstają z betonu o zawartości cementu i innych kruszyw w optymalnych proporcjach, a całość poddana działaniu wibroprasy powoduje zagęszczenie betonu, aby uzyskał optymalną konsystencję. Z masy formowane są bloczki, natomiast ostateczny efekt chropowatości uzyskujemy poprzez łupanie ręczne. Sprawia to, że każde ogrodzenie jest unikalne.

Ogrodzenia łupane są mrozoodporne, niepodatne na wilgoć i na szereg innych niekorzystnych czynników. Wyróżnia je także wysoka wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto pustak łupany jest produktem ekologicznym, spełnia wszelkie normy jakości oraz bezpieczeństwa, odpowiadając potrzebom najbardziej wymagających Klientów.

Ogrodzenia łupane wymiar dużego bloczka Białystok

MURKOWY 22X38X16

ilość szt. na palecie 50
Wymiary [mm] 220 x 380 x 160
Słupkowy beton z ogrodzenia łupanego Białystok

SŁUPKOWY 22X38X16

ilość szt. na palecie 50
Wymiary [mm] 220 x 380 x 160
Ogrodzenia łupane wizualizacja Białystok

SŁUPKOWY 38X38X16

ilość szt. na palecie 30
Wymiary [mm] 380 x 380 x 160
Płyta do ogrodzenia łupanego wymiary Białystok

PŁYTKA ŁUPANA 38X16X4

ilość szt. na palecie 220
Wymiary [mm] 380 x 160 x 40
Daszek z ogrodzenia łupanego Białystok

DASZEK ŁUPANY DWUSPADOWY 25X30X7

ilość szt. na palecie 102
Wymiary [mm] 250 x 300 x 70
Wymiary daszku z ogrodzenia łupanego Białystok

DASZEK ŁUPANY DWUSPADOWY 23X46X7

ilość szt. na palecie 102
Wymiary [mm] 230 x 460 x 70
Kształtka słupkowa w ogrodzeniu łupanym Białystok

KSZTAŁTKA SŁUPKOWA

Wymiary [mm] 235 x 70 x 75
Kształtka murowana Białystok wymiary

KSZTAŁTKA MURKOWA

Wymiary [mm] 240 x 80 x 75

KOLORYSTYKA MATERIAŁÓW DO OGRODZEŃ ŁUPANYCH

Czerwony bloczek betonowy z ogrodzenia Białystok
Biały blok betonowy z ogrodzenia łupanego Białystok
Czarny blok betonowy z Białegostoku
Szary bloczek betonowy łupany do ogrodzenia Białystok
Żółty bloczek betonowy z Białegostoku
Grafitowy bloczek betonowy z ogrodzenia łupanego Białystok

Czym jeszcze mogą przekonać ogrodzenia betonowe łupane?

Niewątpliwym atutem ogrodzeń betonowych łupanych jest prostota ich montażu. Fachowe dobranie poszczególnych elementów pozwoli w krótkim czasie ułożyć całą konstrukcję, zamocować wszystkie bloczki, aby były stabilnie osadzone, a następnie dopełnić całość daszkami, jeżeli taki będzie plan zagospodarowania danego ogrodzenia.

Niezawodna jakość ogrodzeń betonowych łupanych sprawia, że są one chętnie wybierane przez naszych Klientów zarówno na ich prywatne posesje, jak tez na tereny związane z prowadzeniem firmy lub do otoczenia miejsc użyteczności publicznej. Taki sposób zagospodarowania terenu nieustannie zyskuje nowych zwolenników.

Inspirowane kamieniem naturalnym – oryginalny beton

Zamiast skał pozyskiwanych w kamieniołomach, do tworzenia ogrodzeń można z powodzeniem użyć prefabrykatów betonowych, których ostateczny wygląd zależy nie tylko od działania poszczególnych maszyn na betonową mieszankę, lecz także od kunsztu osób, które nadają betonowym bloczkom ostateczny wygląd. Ręczne łupanie bloczków jest techniką sprawdzoną, a odpowiednio wykonywane daje nieszablonowe efekty.

Skontaktuj się z RAK-BUD, aby dowiedzieć się więcej i wybrać ogrodzenie na swoją posesję w Białymstoku, albo innej miejscowości, w oparciu o korzystne warunki.