Zróżnicowana oferta prefabrykatów betonowych

Tworząc prefabrykaty betonowe spełniamy oczekiwania naszych Klientów o udogodnieniach podczas licznych prac budowlanych i konstrukcyjnych. Elementy, które już w Zakładzie Prefabrykacji RAK-BUD w Sowlanach k/Białegostoku, osiągnęły ostateczną formę, mogą zostać niezwłocznie użyte.

Proces produkcji prefabrykatów betonowych RAK-BUD rozpoczyna się i kończy na terenie naszego Zakładu Prefabrykacji Sowlany k/Białegostoku. Prefabrykaty dostarczamy na Twoją budowę w formie gotowej do montażu, nie wymagają one deskowania ani zbrojenia, dzięki czemu znacznie skraca się czas wykonania danej konstrukcji. To znaczne ułatwienie, gdy tworzysz strop, nadproża lub gdy potrzebujesz gotowych schodów z betonu.

Bez czasu na wysychanie – prefabrykaty jako gotowy produkt

Standardowo beton wylany na daną powierzchnię lub odpowiednio uformowany, opóźnia dalsze działania, ponieważ należy czekać do jego wyschnięcia. W prefabrykatach budowlanych ten aspekt jest całkowicie pominięty, działać można niezwłocznie po zamontowaniu danego wyrobu.

Oferujemy elementy gotowe, tworzymy je również pod kątem indywidualnych zamówień.

Zbuduj swój dom z prefabrykatów betonowych

Budowa domu oraz innych betonowych konstrukcji niekiedy trwa bardzo długo, istnieje jednak alternatywa pozwalająca skrócić poszczególne etapy budowy – to prefabrykaty betonowe. Elementy takie stosuje się coraz częściej przy wznoszeniu budynków w Białymstoku oraz wielu innych miastach w Polsce. Nie będzie już potrzebne przygotowanie odpowiedniego deskowania, zabezpieczenie go, wylewanie betonu, a w końcu czekanie, aż masa zwiąże i wyschnie. Odpowiedzią na tak złożony proces budowlany są elementy gotowe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej