Siedziba RAK-BUD Księżyno (Białystok)

SIEDZIBA FIRMY:

16-001 Księżyno, ul. Przemysłowa 6

  • Pon – Pt: 7:00 – 17:00
  • Sobota: 7:00 – 14:00

sekretariat@rakbud.com

ZAKŁAD PREFABRYKACJI:

15-528 Sowlany, ul. Świętego Marka 14

  • Pon – Pt: 7:00 – 17:00
  • Sobota: 7:00 – 14:00

biuro.sowlany@rakbud.com

Zakład prefabrykacji betonu Sowlany

Numery telefonów

Infolinia: 506 206 506 

Dział sprzedaży
Beton Towarowy, Bloczek Fundamentowy
Kostka Brukowa, Galanteria Betonowa
Prefabrykaty Betonowe, BetonBlok

Kierownik ds. sprzedaży betonu towarowego
Robert Osmólski
tel. 577 134 111
r.osmolski@rakbud.com

Doradca klienta ds. sprzedaży betonu towarowego i bloczka fundamentowego
Koordynator ds. marketingowych
Marta Chajter – Murawska
tel. 795 592 417
m.chajter@rakbud.com

Kierownik ds. sprzedaży kostki brukowej
Maciej Ryszkiewicz
tel. 505 249 303
m.ryszkiewicz@rakbud.com

Doradca klienta ds. sprzedaży kostki brukowej i galanterii betonowej
Tomasz Szarkowski
tel. 574 221 444
t.szarkowski@rakbud.com

Doradca klienta ds. sprzedaży kostki brukowej i galanterii betonowej
Artur Myśliński
tel. 733 184 000
a.myslinski@rakbud.com

Kierownik ds. produkcji prefabrykatów betonowych
Przemysław Łapiński
tel. 574 436 777
p.lapinski@rakbud.com

Zastępca Kierownika ds. produkcji prefabrykatów betonowych
Rafał Zabielski
tel. 505 249 338
r.zabielski@rakbud.com

Dyrektor ds. produkcji i rozwoju
Bogdan Poliński
tel. 508 178 022
b.polinski@rakbud.com

Kierownik ds. produkcji betonu towarowego
Stefan Bazyluk
tel. 574 191 444
s.bazyluk@rakbud.com

Kierownik ds. produkcji kostki brukowej i galanterii betonowej
Jerzy Iwaniuk
tel. 695 278 203
j.iwaniuk@rakbud.com

Kierownik ds. transportu
Mariusz Kosiński
tel. 509 822 078
m.kosinski@rakbud.com

Konto: 60 8099 0004 0013 8181 2000 0010

NIP: 966-172-47-45

REGON: 052233838

BDO: 000012062