RAK-BUD współpracuje


Realizacje z użyciem naszych wyrobów betonowych


Kostka brukowa na ul Pułkowej Białystok

Kostka brukowa na ul Pułkowej Białystok

Budowa FSO, budynek w Białymstoku

Budowa FSO, budynek w Białymstoku

Kostka brukowa przy hali na Wygodzie Białystok

Kostka brukowa przy hali na Wygodzie Białystok

Kostka brukowa przy hali produkcyjnej Markowszczyzna k/Białegostoku

Kostka brukowa przy hali produkcyjnej Markowszczyzna k/Białegostoku

Referencje


Yuniversal Podlaski sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku ul. Piękna 3 informuje, że nawiązana w roku 2008 współpraca z Przedsiębiorstwem Wielobranżowym Rak-Bud Raczkowski i wspólnicy sp. jawna z Księżyna k/Białegostoku, w zakresie dostaw na potrzeby inwestycji realizowanych przez nasze przedsiębiorstwo mieszanek betonowych, prefabrykatów, galanterii betonowej i innych materiałów budowlanych, pozwala stwierdzić, że firma ta sprawdza się jako odpowiedzialny i profesjonalny partner. Dostarczane produkty charakteryzowały się wysoką jakością, posiadały wymagane certyfikaty i nie budziły żadnych zastrzeżeń podczas odbiorów inwestorskich. Dostawy betonu i usługa pompowania były wykonywane przy użyciu nowoczesnego sprzętu, obsługiwanego przez zdyscyplinowanych i świetnie przygotowanych pod względem zawodowym pracowników.
Nasza ocena PW. Rak-Bud jednoznacznie pozwala polecić tę firmę jako wiarygodnego i solidnego partnera innym inwestorom.

Yuniversal PodlaskiBiałystok 31.12.2015 r.

„Rogowski Development” z siedzibą w Białymstoku przy ul. Legionowej 28, rekomenduje innym inwestorom, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Rak-Bud” Raczkowski i wspólnicy sp. j. jako solidnego i uczciwego partnera, którego zaangażowanie, znakomita znajomość zagadnień i doskonałe wyposażenie techniczne powoduje, że współpraca w zakresie dostaw betonów towarowych, drobno-wymiarowych elementów ściennych, prefabrykatów betonowych, materiałów drogowych itp. przebiega w sposób wzorowy i pozwala na realizację poszczególnych etapów inwestycji w planowanych terminach.
Kierownictwo robót na obiektach objętych obsługą logistyczną przez P.W. „Rak-Bud” potwierdza, że dostarczany towar charakteryzuje się wysoką jakością i zgodnością z normami UE i krajowymi. Jest transportowany i rozładowywany przy użyciu nowoczesnego sprzętu przez świetnie wyszkolonych pracowników.
Podjęta w roku 2007 współpraca jest kontynuowana i przynosi obu firmom wymierne korzyści finansowe.
Z pełnym przekonaniem stwierdzamy, że Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Rak-Bud” Raczkowski i wspólnicy sp. j. może być stawiane jako wzór innym firmom tej branży.

Rogowski DevelopmentBiałystok 30.12.2015.

Przedsiębiorstwo budowlane „FADBET” S.A. z siedzibą w Białymstoku, korzystające od roku 2011 z usług i materiałów firmy „Rak-Bud” Raczkowski i wspólnicy sp. j. z Księżyna, składa podziękowanie za wzorowe wywiązywanie się z powierzonych jej zadań i fachową obsługę realizowanych przez nas inwestycji w zakresie zaopatrzenia w betony towarowe, drobnowymiarowe betonowe elementy ścienne i drogowe, prefabrykaty itp.
Organizacja dostaw, nowoczesne usprzętowienie, fachowość i zaangażowanie pracowników, zasługują na uznanie i pochwałę. Wieloletnia współpraca utwierdza nas w przekonaniu, że Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Rak-Bud może być stawiane jako wzór innym podmiotom branży betoniarskiej.

FADBETBiałystok, 30.12.2015r.

Przedsiębiorstwo „Anatex” sp. z o.o. kontynuująca wieloletnią współpracę z firmą „Rak-Bud” Raczkowski i wspólnicy sp. j. z Księżyna, polegającą na dostawach materiałów budowlanych w szczególności: betonów towarowych, materiałów drogowych i prefabrykatów betonowych, odpowiedzialnie stwierdza, że firma ta sprawdza się jako uczciwy i profesjonalny partner biznesowy przy realizacji inwestycji prowadzonych przez nasze przedsiębiorstwo. Dostawy betonu i usługa pompowania są wykonywane przy użyciu nowoczesnego sprzętu przez fachowych, zdyscyplinowanych pracowników, a transport materiałów paletowanych odbywa się specjalistycznym taborem wyposażonym w urządzenia rozładunkowe o dużym zasięgu. Zarówno przygotowanie zawodowe jak i doskonała organizacja dostaw w znacznym stopniu wpływają na terminową i rzetelną realizację zadań inwestycyjnych naszej firmy.
Nasza ocena PW. Rak-Bud jednoznacznie pozwala polecić tę firmę jako wiarygodnego i solidnego partnera innym inwestorom.

AnatexBiałystok, 30.12.2015r.