Bloczki fundamentowe – pełna gotowość do prac budowlanych

W naszej ofercie bloczki fundamentowe zajmują istotne miejsce i są chętnie wybierane przez Klientów jako alternatywa dla fundamentów wylewanych. Powtarzalność kształtów sprawia, że tworzą one idealne konstrukcje fundamentowe, które z powodzeniem zastępują tradycyjne rozwiązania.

Aspekty bloczków fundamentowych

Podczas wielu realizacji niezwykle istotny jest czas ich wykonania, na przykład przed zbliżającym się sezonem zimowym szybkość prac to kluczowy wyznacznik powodzenia danej inwestycji. Z bloczkami fundamentowymi układanie fundamentów jest szybkie i proste, a jedynym niezbędnym dodatkiem jest odpowiednie spoiwo. Tak ułożone fundamenty mają wszystkie atuty oraz trwałość fundamentów wylewanych.

vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

Bloczek betonowy 38X24X14

Waga 1 szt. (kg) 29
Waga palety (kg) 1400
Zużycie na 1 m2 muru (szt.) 17
Ilość na palecie (szt.) 48
Bloczek betonowy szary Białystok

Bloczek betonowy 38X24X12

Waga 1 szt. (kg) 25
Waga palety (kg) 1500
Zużycie na 1 m2 muru (szt.) 20
Ilość na palecie (szt.) 60
Bloczek betonowy mały Białystok

Bloczek betonowy 24X24X14

Waga 1 szt. (kg) 18
Waga palety (kg) 1440
Zużycie na 1 m2 muru (szt.) 26
Ilość na palecie (szt.) 80
Bloczek fundamentowy średni Białystok

Bloczek betonowy 24X24X12

Waga 1 szt. (kg) 15
Waga palety (kg) 1260
Zużycie na 1 m2 muru (szt.) 30
Ilość na palecie (szt.) 84
Bloczek fundamentowy pionowy Białystok

Bloczek betonowy 12X24X14

Waga 1 szt. (kg) 9
Waga palety (kg) 1300
Zużycie na 1 m2 muru (szt.) 51
Ilość na palecie (szt.) 144

Potencjał bloczków fundamentowych z RAK-BUD

Uniwersalność naszych bloczków fundamentowych polega na możliwości zastosowania ich nie tylko do ułożenia fundamentów poszczególnych obiektów, lecz również do stworzenia innych konstrukcji trwałych. Bloczki z naszego Zakładu Prefabrykacji w Sowlanach k/Białegostoku są idealne na przykład do stawiania klasycznych ścian budynków użytkowych i magazynowych.

Popularne jest również zastosowanie bloczków fundamentowych w formie ogrodzeń betonowych. Elementy te stosuje się wtedy do ułożenia całych paneli (pełnych lub ażurowych), albo do postawienia bloczków, między którymi montowane są wybrane przęsła bram lub furtki.

Bloczki w wersji fundamentowej

Bloczki fundamentowe to niezwykła trwałość, ponieważ odpowiednio wyselekcjonowany beton, z którego są skonstruowane jest odporny na mróz, ściskanie, uszkodzenia mechaniczne. Wybierając tworzenie z bloczkami fundamentowymi, możesz poznać ich niezawodność.