BETON TOWAROWY

Dzięki nieustannemu wdrażaniu nowoczesnych technologii i stosowaniu surowców wysokiej klasy, dostarczamy naszym Klientom mieszankę betonową, gotową do realizacji wielu planów budowlanych. Przy produkcji betonu towarowego przestrzegamy wszelkich standardów, aby każda partia miała identyczne walory techniczne i użytkowe. Działamy tak z powodzeniem od ponad 40 lat.

Sprawdź

KOSTKA BRUKOWA

Obecność kostki brukowej zdominowała już prywatne podwórka, place zabaw, publiczne chodniki oraz inne powierzchnie, ponieważ jest niezwykle praktyczna i uniwersalna. W oferowanych przez nas odmianach znajdziesz taką, która będzie idealna na przykład do ułożenia przed domem, czy na firmowym parkingu oraz wszędzie tam, gdzie należy utwardzić dany teren.

Sprawdź

BLOCZEK FUNDAMENTOWY

Każdy stworzony przez nas bloczek fundamentowy stanowi element danej serii produkcyjnej, do stworzenia której używamy określonego betonu o adekwatnym składzie. Takie bloczki spełniają swoją rolę jako elementy fundamentów alternatywne dla fundamentów wylewanych. W RAK-BUD przestrzegamy restrykcyjnych norm, dlatego otrzymasz trwałe produkty.

Sprawdź

PREFABRYKATY BETONOWE

Prefabrykaty betonowe to szeroki asortyment gotowych elementów między innymi do układania stropów i utwardzania dróg, a także innych prac budowlano-drogowych. Zależnie od otrzymanego zlecenia oferujemy gotowe wyroby betonowe lub tworzymy poszczególne partie na indywidualne zamówienie według projektu Klienta. Solidny park maszynowy to nasz atut.

Sprawdź

BETON BLOK

Każdy nasz beton blok jest przyszłym elementem całości, na przykład ściany danego budynku, boksu, zasieku oraz innych obiektów. Z gotowych betonbloków w krótkim czasie powstawać mogą solidne konstrukcje tymczasowe lub stałe, zawsze z możliwością przenoszenia lub demontażu. Elementy łączone są ze sobą w prosty sposób, na zasadzie budowy klocków.

Sprawdź