BETON

Sprawdź, co wyróżnia naszą betoniarnię

Atutem betoniarni RAK-BUD jest nieustanne doskonalenie gotowego betonu towarowego oraz wszelkich wyrobów betonowych, aby zachować wysokie standardy, charakterystyczne dla naszej działalności. Każda partia produkcyjna poprzedzona jest dokładnym ustaleniem proporcji składników, które po połączeniu z wodą tworzą gotowy wyrób, zgodny z deklarowanymi cechami.

Przygotowane przez betoniarnię materiały dostarczamy naszym Klientom w stanie idealnym, gotowe do natychmiastowego zastosowania lub do składowania przez określony czas. Bazujemy na wysokiej klasy surowcach, dlatego możesz mieć pewność, że Twoja inwestycja zyska odpowiednią oprawę. Niezależnie od wybranego asortymentu otrzymasz beton lub gotowe elementy betonowe na miarę Twoich potrzeb.

Usługi betoniarni RAK-BUD w Białymstoku i okolicach

Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak też z firmami budowlanymi, deweloperami oraz innymi podmiotami, które pośrednio lub bezpośrednio działają w branży budowlanej. Odpowiedni park maszynowy i zaplecze produkcyjne pozwalają nam realizować największe zlecenia, zawsze profesjonalnie i terminowo.

WYROBY BETONOWE

Szeroki wybór wyrobów betonowych

Gotowe wyroby betonowe są udogodnieniem w sytuacji, gdy określony asortyment wpisuje się w koncepcję Twojego projektu zagospodarowania danej przestrzeni i możesz zamówić potrzebną ilość z dostawą na plac budowy. Takie rozwiązanie jest korzystne, gdy brakuje czasu na wysychanie mieszanki w formie płynnej – z wyrobami betonowymi możesz niezwłocznie rozpocząć pracę.

Pod pojęciem wyrobów betonowych należy rozumieć wszystko, co powstało z betonu, ma formę gotową do użycia lub ewentualnej obróbki. Są to zatem między innymi: kostka brukowa, ogrodzenia betonowe, wszelkie prefabrykaty betonowe, oraz galanteria wykonana również z tej mieszanki. W RAK-BUD zapewniamy naszym Klientom bogaty wybór oraz fachowe doradztwo.

O wyrobach betonowych jako dobrej inwestycji

Kwestia potencjału wyrobów betonowych zależy od procesu produkcji i przestrzegania licznych standardów, dlatego już przy doborze składników dbamy, aby pochodziły one od zaufanych dostawców, miały odpowiednie właściwości oraz spełniały wymogi obowiązujących norm. Dzięki temu zakupione u nas płyty stropowe, drogowe, nadproża okienne i drzwiowe oraz wszelkie inne gotowe elementy, wyróżniała niezmienna wytrzymałość i trwałość.

https://rakbud.com.pl/wp-content/themes/rakbud/css/fonts/svg/ecommerce_diamond.svg

Wieloletnie doświadczenie

Jesteśmy z Wami już od 1980 roku. Zdobyte przez ten czas umiejętności pozwalają nam rozwijać i ulepszać produkowane przez nas materiały.

https://rakbud.com.pl/wp-content/themes/rakbud/css/fonts/svg/basic_headset.svg

Kompleksowa Obsługa

Posiadamy beton na każdy etap Twojej budowy. Rozpoczynając od fundamentów przez bloczki fundamentowe, prefabrykaty betonowe oraz kostkę brukową aż po ogrodzenie łupane.

https://rakbud.com.pl/wp-content/themes/rakbud/css/fonts/svg/basic_star.svg

Gwarantowana Jakość

Posiadamy własne laboratorium. Procesy produkcyjne są pod stałym nadzorem Zakładowej Kontroli Produkcji oraz Warszawskiego Instytutu Technologii Betonu.

https://rakbud.com.pl/wp-content/themes/rakbud/css/fonts/svg/ecommerce_cart_content.svg

Szeroki Asortyment

Beton Towarowy  |  Kostka Brukowa  |  Prefabrykaty Betonowe  |  Bloczek Fundamentowy  |  nowość BetonBlok

https://rakbud.com.pl/wp-content/themes/rakbud/css/fonts/svg/basic_elaboration_todolist_check.svg

Niezawodność

Posiadamy największą na Podlasiu bazę betonomieszarek, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom Klienta indywidualnego oraz obsłużyć jednocześnie największe budowy deweloperskie.

https://rakbud.com.pl/wp-content/themes/rakbud/css/fonts/svg/basic_clock.svg

Profesjonalna Współpraca

Cenimy czas Klienta dlatego zawsze informujemy Go odpowiednio wcześniej o najbliższej dostawię towaru

Sprawdź nasze produkty

Kostki betonowe łupane z wyrobów betonowych Białystok